Hizmetler

Etiketler

evden eve nakliyat, evden eve, evden eve nakliye, evden eve nakliye firmaları, evden eve nakliye fiyatları, evden eve taşıma, EYÜPOĞLU nakliyat, EYÜPOĞLU evden eve nakliyat, istanbul evden eve nakliyat, istanbul nakliyat, istanbul nakliyat firmaları, şehirlerarası nakliyat

İletişim

0(216) 388 67 23

0(505) 638 77 75
eyupoglunakliye@hotmail.com

Eyüpoğlu Ambalajlama

EYÜPOĞLU Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliyat olsun nakliye hizmetine bağlı olan tüm nakliye ve taşımacılık hizmetleri olsun, güvenli ve sağlıklı bir hizmet için ambalajlamanın çok önemli olduğunu bilmekte bu konuda uzman personelini görevlendirmektedir.

Ambalajlama hizmeti aslında nakliye hizmetinin bel kemiğidir. Çünkü eşyaların güvenli bir şekilde paketlenmesi esneme yapmaması ve özel olarak tehlike oranına göre araca yüklenmesi devrilip hasar görmelerine çizilme ve kırılmalarının önüne geçmektedir.

Özellikle Cam eşyaların ambalajlanmasına çok özen gösterilmeli, bu konuda kesinlikle dayanıklı sağlıklı ve hijyeniz malzemeler kullanılmalıdır., Eşyalar ambalajlanıp sert karton yada kolilere yerleştirildiğinde üzerine mutlaka uyarı ibaresi koyulmalıdır.

Mobilyaların ve Beyaz eşyaların, sökülmesi ve de montesi kesinlikle uzman ustalar tarafından yapılmalıdır. acemi personel tarafından yapılan montaj ve de monte mobilyaların yada beyaz eşya ve elektroniklerin hasar görmesine sebebiyet vermektedir.

Dijital aletlerin ambalajlanmasına firmamız EYÜPOĞLU Evden eve nakliyat olarak çok daha dikkat etmekteyiz, Özellikle bilgisayar, yazıcı, güvenlik kameraları, ve dijital tüm aletler özenle sökülmekte ambalajlanıp paketlenmektedir.

EYÜPOĞLU Evden Eve Nakliyat, hizmetinde müşteri memnuniyeti en yüksek seviyede hizmet vermesini ve bu kadar tercih edilmesini yapmış olduğu kaliteli ambalajlamaya borçludur.