Hizmetler

Etiketler

evden eve nakliyat, evden eve, evden eve nakliye, evden eve nakliye firmaları, evden eve nakliye fiyatları, evden eve taşıma, eyüpoğlu nakliyat, eyüpoğlu evden eve nakliyat, istanbul evden eve nakliyat, istanbul nakliyat, istanbul nakliyat firmaları, şehirlerarası nakliyat

İletişim

0(216) 388 67 23

0(505) 638 77 75
eyupoglunakliye@hotmail.com

Eyüpoğlu Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma, Yüksek katlı olup herhangi bir yük asansörünün veya asansörün bulunmadığı binalarda, dar merdivenlere sahip binalarda, nakliye ve taşımacılık hizmetini en güvenli ve en hızlı şekilde gerçekleştirmek için kullanılan en güvenli nakliye hizmet yöntemidir.

Bu Hizmeti verirken personelin deneyimli olması şart olup aksi halde iş kazaları meydana gelmekte bu ağır yaralanmalara hatta ölümlere sebebiyet vermekte hem firma için hem müşteri için acı bir reçeteye mal olmaktadır.

Asansörlü taşıma hizmeti almak isteyen siz müşterilerimizin, kesinlikle işinde uzman firmaları seçmesi çok önemlidir. firmaların asansörlü taşıma hizmetini kendi bünyesinde değil de kiralama usulü ile vermesi nakliyenin maliyetini arttırmakta buda müşterinin hizmeti yüksek fiyatlardan almasına sebep olmaktadır.

EYÜPOĞLU evden eve nakliyat ve EYÜPOĞLU Nakliyat olarak tüm hizmetlerimiz kurumsal firma altında verilmekte olup size ayrı bir ücret olarak yansımadığı gibi hizmeti tek ve emin elden alma ayrıcalığı da yaşatır.