1

Hızlı Ve Güvenli Ev Taşıma

Evden eve taşıma işlerinde, hızlı ve güvenli taşıma oldukça önemlidir. İşin ustası olmayan kişiler, evden eve taşıma işlerinde, eşyalarınız zarar verebilir. Bu nedenle, evden eve nakliyat hizmetlerinde, işini meslek edinmiş firmamızı tercih etmenizi tavsiye ederiz. İşini meslek edinen, uzman elemanlarla, profesyonel çalışma sistemleri ile göz dolduran kurumumuz, en iyi hizmeti vermek için yarışmaktadır.


İLK ADIM EKSPERTİZ
Evinize gelen ücretsiz ekspertiz hizmetlerinde, öncelikle eşyalarınız için gerekli olan kapalı kasa araç tespit edilir. Bu nedenle, bütün eşyalarınız kontrol edilir. En uygun kapalı kasa araç tespit edildikten sonra, gerekli olan paketleme işlemi için, paket ve eleman tespiti yapılır. Balkon veya pencereler kontrol edilerek, asansör için en uygun yer seçilir.

Uygun yer seçimi için öncelikle, önü boş balkon veya pencere tespit edilir. Eşyaların indirilmesinde veya paketlenmesinde çıkacak aksaklıklar tespit edilerek, taşıma işleminden önce gerekli tedbirler alınır. Son olarak, ücret konusunda anlaşma sağlanır ve eşyalar fotoğraflanarak sigortalanır.

ÖNEMLİ AŞAMA PAKETLEME
En önemli aşama olan paketleme, uzman elemanlar tarafından titizlikle yapılmaktadır. Bu çalışmada dikkat edilecek husus, hassas ve kırılgan eşyalar için özel paketlerin tercih edilmesidir. İçi köpüklü ve balonlu naylonlu kutular temin edilir ve bu işte uzman olan elemanlar tarafından en güvenli bir şekilde paketlenir. Büyük ve dirençli eşyalar ise jelatinle kaplanır. Dış etkenlerden en iyi şekilde korunacak şekilde paketlenir ve taşıma asansöründen indirilmek üzere en uygun yerlere konur.

ASANSÖR VE KAPALI KASA ARAÇ FAKTÖRÜ
Hızlı ve güvenli bir şekilde evden eve nakliyat işleminde, hiç kuşkusuz, asansörün büyük bir rolü vardır. Eşyaların ineceği pencere önüne, iç içe olan raylar, otomatik olarak uzatılır ve duvara dayandırılır. Sağlamlığı test edildikten sonra, öncelikle büyük eşyalar kapalı kasa araçlara indirilir. Kapalı kasa araçlar da, asansör aracına en iyi şekilde yanaştırılır. Hassas ve kırılabilen eşyalar ise, en son indirilir ve en güvenli yere konur. Böylece eşyalarınızın zarar görmesi engellenir.
İşinde uzman elemanlar, profesyonel çalışma sistemlerle, yükledikleri eşyaları, titizlikle yen adrese, asansör kullanarak indirirler. Ev içerisinde, eşya yerleştirmek için özel bayan elemanlar tedarik edilebilmektedir.