Hizmetler

Etiketler

evden eve nakliyat, evden eve, evden eve nakliye, evden eve nakliye firmaları, evden eve nakliye fiyatları, evden eve taşıma, eyüpoğlu nakliyat, eyüpoğlu evden eve nakliyat, istanbul evden eve nakliyat, istanbul nakliyat, istanbul nakliyat firmaları, şehirlerarası nakliyat

İletişim

0(216) 388 67 23

 

0(505) 638 77 75
eyupoglunakliye@hotmail.com

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşıma hizmetleri profesyonel, deneyimli ve uzman personel dahilinde gözlemci eşliğinde verdiğimiz bir hizmet olup bugün istanbul ve Türkiye genelinde en çok talep aldığımız nakliye hizmetinden birisidir.

Kurumsal Taşımacılık hizmeti ücretsiz ekspertizlerimizin firmaya gelip taşınacak eşyaları denetlemesi neticesinde daha hasarsız ve güvenli hale gelir.

Banka, Hastane, okul vb. tüm kurum ve kuruluşların nakliye hizmetlerinde profesyonel kadrosunun özverili şekilde hizmet politikası edinmesi ile tüm kurumsal taşıma hizmetlerini başarı ile sorunsuz gerçekleştirir.

Kurumsal Taşıma ve kurumsal nakliye hizmetinde ofis taşıma hizmetlerinde belirtmiş olduğumuz sistemle hizmet verilmekle beraber aynı şekilde ciddiyetle yapılır.